Edukacinė pamoka

Edukacinės pamokos smalsiems protams

„Elementas“ aistringai siekiame ugdyti jauną protą ir įkvėpti visą gyvenimą trunkančią meilę mokytis. Mūsų edukacinės pamokos skirtos vaikams nuo 1 iki 6 klasės ir siūlo įvairius įdomius ir interaktyvius užsiėmimus, kurie atitinka mokyklos mokymo programas ir skatina smalsumą ne tik klasėje.

Pritaikyta mokymo programa: mūsų pamokos yra apgalvotai parengtos, kad papildytų mokyklinį išsilavinimą, sustiprintų įvairių dalykų, įskaitant gamtos mokslus, matematiką, kalbų meną ir kt., pagrindines sąvokas. Sujungiame vadovėlio žinias su praktine veikla, užtikrindami holistinį kiekvienos temos supratimą.

Patirtinis mokymasis: pasitelkdami įtraukiančią patirtį ir praktinius demonstravimus, įgaliname mokinius smagiai ir panašiai tyrinėti sudėtingas idėjas. Nuo mokslinių eksperimentų atlikimo iki interaktyvių istorijų pasakojimo seansų – kiekviena pamoka yra nuotykis, laukiantis tol, kol išsiskleis.

Pritaikytas požiūris: Pripažindami, kad kiekvienas vaikas mokosi skirtingai, mūsų patyrę pedagogai taiko įvairias mokymo metodikas, kad prisitaikytų prie įvairių mokymosi stilių. Siekiame sukurti įtraukią aplinką, kurioje kiekvienas mokinys jaustųsi galintis dalyvauti ir tobulėti.

Klasėms skirtos programos: Nesvarbu, ar jūsų vaikas ankstyvosiose klasėse atranda pagrindines sąvokas, ar aukštesnėse klasėse tyrinėja sudėtingesnius dalykus, mūsų programos yra pritaikytos jo raidos poreikiams, ugdant meilę mokymuisi, kuris tęsiasi už klasės sienų.

Prisijunkite prie mūsų Elemento, kai leidžiamės į edukacinę kelionę, kuri žadina smalsumą, ugdo kritinį mąstymą ir ugdo 1–6 klasės mokinių aistrą mokytis visą gyvenimą.

T. Vrublevskio gatvė 6a, LT-01143 Vilnius, Lietuva