Vasaros dienos stovykla Vilniuje

 Išlaisvinkite savo vaiko smalsumą mūsų vasaros mokslo stovykloje! 🌟

Kviečiame visus jaunuosius mokslo entuziastus! Pasinerkite į atradimų ir įspūdžių kupiną pasaulį mūsų vasaros mokslo stovykloje. Kiekviena diena - tai nuotykis, kai vaikai tyrinėja mus supančio pasaulio stebuklus per įtraukiančią ir malonią veiklą. Nuo praktinių laboratorinių eksperimentų iki įtraukiančių mokslinių šou programų - kiekvienam pradedančiajam mokslininkui turime ką pasiūlyti.

🚀 Ko tikėtis:

    Interaktyvus mokymasis: Per laboratorinius darbus, meistriškumo pamokas ir įdomias ekskursijas jūsų vaikas smagiai ir interaktyviai gilinsis į mokslo sritį.
    Praktiniai eksperimentai: Stebėkite, kaip jūsų vaiko akys nušvinta iš nuostabos, kai jis savo rankomis kuria mokslinius žaislus ir prietaisus, mokosi svarbių fizikinių ir cheminių dėsnių atlikdamas įdomius eksperimentus, kuriuos veda mūsų mokslininkai ekspertai.
    Įspūdingi mokslo šou: Pasiruoškite būti nustebinti, nes mes rodome jaudinančias mokslo laidas, kurios įkvėps jūsų vaiką ir jis norės sužinoti daugiau.
    Pramogos ir žaidimai: Bet tai ne vien rimtas mokslas! Mes tikime žaidimų galia, todėl mūsų stovykloje rasite daug laiko žaidimams, juokui ir naujiems draugams.

👦👧 Amžiaus grupė: 7 - 12 metų
👫 Ribotas grupės dydis: Iki 10 vaikų per pamainą
📅 Tvarkaraštis: Pirmadienis - penktadienis, su laisvais savaitgaliais. Stovyklos darbo laikas: nuo 9:00 iki 17:00 val. su galimybe anksti išvežti ir vėlai pasiimti.
💰 Kainos: 5 dienos už 200 eurų arba prisijunkite prie mūsų vienai dienai tik už 50 eurų.

Patogiai įsikūrusi šalia gražaus parko miesto centre, mūsų stovykla - puiki vieta tyrinėjimams ir nuotykiams. Kiekviena diena kupina įdomių eksperimentų ir užsiėmimų, skirtų įkvėpti mokytis, ugdyti kūrybiškumą ir užtikrinti, kad jūsų vaikui būtų smagu!

Ar esate pasirengę įžiebti savo vaiko meilę mokslui? Susisiekite su mumis  ir užtikrinkite jiems vietą jau šiandien!

 

birželio 10 d. - birželio 14 d.
 birželio 17 d. - birželio 21 d.
 birželio 24 d. - birželio 28 d.
 liepos 1 d. - liepos 5 d.
 liepos 8 d. - liepos 12 d.
 liepos 15 d.-liepos 19 d.
liepos 22 d.-liepos 26 d.
liepos 29 d.-2024 m. rugpjūčio 2 d.
rugpjūčio 5 d. - rugpjūčio 9 d.
rugpjūčio 12 d. - rugpjūčio 16 d.

 

 

T. Vrublevskio gatvė 6a, LT-01143 Vilnius, Lietuva