apie mus

Sveiki atvykę į Elementą!

„Elementas“ tikime kiekvieno vaiko neribotomis galimybėmis. Mūsų laboratorija, įkurta su aistra ugdyti jaunus protus ir ugdyti smalsumą, yra inovacijų, kūrybiškumo ir praktinio mokymosi patirties centras.

Mūsų tikslas yra paprastas: sukurti stimuliuojančią aplinką, kurioje vaikai galėtų tyrinėti, atrasti ir augti. Didžiausią dėmesį skirdami patirtiniam mokymuisi, žaismingumą sujungiame su tikslu, užtikrindami, kad kiekviena veikla būtų sukurta taip, kad įkvėptų meilę mokymuisi.

Mūsų atsidavę darbuotojai yra ne tik mentoriai; jie yra jūsų vaiko kelionės partneriai, vedantys į įdomius eksperimentus, įtraukiančius seminarus ir edukacines programas, pritaikytas jų raidos etapams. Didžiuojamės kurdami saugią, įtraukią ir palaikančią erdvę, kurioje vaikai jaustųsi skatinami užduoti klausimus, atrasti atradimus ir priimti natūralų smalsumą.

Nuo mokslo ir technologijų iki menų ir amatų – mūsų įvairios programos sužadina vaizduotę ir įkvepia nuostabos jausmą kiekvienam vaikui, kuris įeina pro mūsų duris. „Elementas“ įsipareigoja ugdyti naujos kartos mąstytojus, kūrėjus ir novatorius.

Prisijunkite prie mūsų šioje neįtikėtinoje kelionėje, kai atversime begalines kiekvieno jauno proto galimybes!