Rinkinio Nr.1 ​​kaina 12 eur. Leidžia atlikti 4 eksperimentus. Laboratorijoje galite paliesti ir pamatyti. Naršykite, eksperimentuokite ir atraskite naudodami „Elementas“ eksperimentų rinkinius!

Pristatome mūsų išskirtinius eksperimentų rinkinius – puikus būdas įnešti mokslo stebuklus tiesiai į savo namus! „Elemente“ tikime, kad mokymasis nesibaigia prie laboratorijos durų. Mūsų kruopščiai sukurti eksperimentų rinkiniai leidžia vaikams bet kada ir bet kur pasinerti į atradimų jaudulį.

     Spalvų chemijos rinkinys: išlaisvinkite menininką ir mokslininką! Šis rinkinys yra gyvybinga kelionė į spalvų, maišymo ir cheminių reakcijų pasaulį. Įdomių eksperimentų kupini vaikai įgyja praktinės patirties tyrinėdami užburiančią spalvų mokslo sritį.

     Juokingas fizikos rinkinys: pasiruoškite juoko ir mokymosi dozei! Mūsų juokingas fizikos rinkinys supažindina jaunus protus su žaviais fizikos dėsniais per linksmus ir įtraukiančius eksperimentus. Nuo gravitacinių triukų iki judesio galios tyrinėjimo – šis rinkinys fizikos mokymąsi paverčia nuostabiu.

Kiekvienas Elementas eksperimentų rinkinys yra apgalvotai sukurtas mūsų ekspertų, užtikrinant, kad kiekviena veikla būtų ne tik edukacinė, bet ir smagi bei saugi. Šie rinkiniai su lengvai vykdomomis instrukcijomis ir aukštos kokybės medžiagomis suteikia vaikams interaktyvų būdą nerti į mokslo pasaulį savo tempu.

Atneškite mokslinio tyrinėjimo džiaugsmą į namus naudodami mūsų „Elementas“ eksperimentų rinkinius. Laikas jūsų vaikui tapti mokslininku savo gyvenamajame kambaryje!