Švęskite nepamirštamas akimirkas Elemente!

„Elemente“ gimtadieniai yra daugiau nei tik data kalendoriuje; tai stebuklingi nuotykiai, laukiantys!

 

Mūsų vieta yra puiki drobė nepamirštamai šventei, kurioje vaizduotė neturi ribų.

Leiskite mums pašalinti stresą, susijusį su vakarėlių planavimu, ir paverskite ypatingą jūsų vaiko dieną nepaprasta patirtimi. Nuo teminių dekoracijų iki įtraukiančių užsiėmimų, skirtų kiekvienam jaunam svečiui pradžiuginti, mūsų komanda kuria asmenines šventes, kurios palieka ilgalaikį įspūdį.

 

Rinkitės iš mūsų teminių vakarėlių paketų, kurių kiekvienas sukurtas taip, kad sužadintų džiaugsmą ir nuostabą. Nesvarbu, ar tai būtų tyrinėjimas į mokslo pasaulį, meninis ekstravagantiškumas, ar interaktyvių žaidimų kupinas nuotykis, turime kažką, kas atitiktų kiekvienos gimtadienio žvaigždės pomėgius.

 

Mūsų atsidavę darbuotojai užtikrina sklandų vykdymą, todėl galite laisvai mėgautis kiekviena akimirka su vaiku ir jo draugais. Saugumas yra mūsų prioritetas, todėl būkite tikri, kad kiekvienas šventės aspektas yra kruopščiai suplanuotas, kad būtų sukurta smagi ir saugi aplinka visiems.

 

Atvykite švęsti kartu su mumis Elemente, kur gimtadieniai tampa brangiais prisiminimais, o atradimo džiaugsmas žymi naujų, begalinių galimybių kupinų metų pradžią!

 

Mes siūlome:
Gimtadienis + Mokslo ieškojimas = 100 eurų
+ mokslinė laida (40 min.) papildomai 80 eurų
+ Pašėlusi laboratorija (vaikai gaus cheminius indus ir visišką veiksmų laisvę. 20 min.) papildomai 40 eurų.
Bendras laikas: 2 - 2,5 valandos.
Patogiai tinkame grupėms iki 12 vaikų. Bet galite pakviesti šiek tiek daugiau, be papildomo mokėjimo. Chemijos užtenka visiems!

Parašykite mums.
Arba skambinkite: +37060504147

(Gali būti, kad atliekame eksperimentą ir negalėsime atsakyti. Bet tada jums paskambinsime :)