Sveiki atvykę į „Studio Young Scientist“ Elemente!

Prisijunkite prie mūsų kiekvieną šeštadienio rytą 10.30 val. ir mėgaukitės mokslo stebuklais „Studio Young Scientist“. Ši programa, sukurta pradedantiesiems Einšteino ir Curie entuziastams, yra įdomi kelionė į eksperimentų ir atradimų sritis.

Mūsų aistringų pedagogų vadovaujama „Studio Young Scientist“ siūlo praktinę patirtį, kurioje vaikai gilinasi į žavų mokslinių tyrimų pasaulį. Kiekvienas užsiėmimas yra apgalvotai kuruojamas, kad įkvėptų smalsumą ir įžiebtų meilę STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) dalykams.

Nuo jaudinančių eksperimentų iki įspūdingų demonstracijų – mūsų šeštadienio užsiėmimai yra galimybė jauniems protams atskleisti savo kūrybiškumą ir analitinius įgūdžius smagioje ir interaktyvioje aplinkoje. Tikime mokymusi tyrinėjant, skatiname vaikus užduoti klausimus, kelti hipotezes ir stebėti juos supantį pasaulį.

„Studio Young Scientist“ saugumas yra svarbiausias dalykas, o mūsų patyrę darbuotojai užtikrina saugią aplinką jūsų vaikui tyrinėti, mokytis ir klestėti.

Prisijunkite prie mūsų, kai kiekvieną šeštadienį 10.30 val. leidžiamės į mokslinę kelionę, kur vaizduotė ir atradimai susijungia įdomiausiais būdais!

Registracija el.paštu elementokot@gmail.com